HANS J WEGNER. Fåtölj "CH 25", för Carl Hansen & son, Danmark 1950/60-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Ch-27 Lounge Chairs by Hans J. Wegner for Carl Hansen & Søn, Set of 2 for sale at Pamono
Auktionstipset - Hans J Wegner. Fåtölj i ek, modell CH25
Hans J Wegner, fåtölj, modell CH-25. - Bukowskis
Hans J Wegner, fåtölj mod. CH-25 - Lauritz.com
Hans J. Wegner, Carl Hansen, fåtölj 'CH 25' - Lauritz.com
HANS J WEGNER. Fåtöljer, 1 par, Carl Hansen & Son Danmark, 1950/60-tal, modell CH25. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
HANS J WEGNER, FÅTÖLJER, ETT PAR. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Hans J Wegner, fåtölj modell CH 25 - Stockholms Auktionsverk
Hans J. Wegner. Lounge chair, CH25, oak | Lauritz.com
Hans J Wegner CH25 Carl Hansen & Son - Stockholms Auktionsverk
Hans J Wegner CH25 - Stockholms Auktionsverk
CH-27, fåtölj by Hans J. Wegner on artnet
A HANS J WEGNER "CH 25" ARMCHAIR by Carl Hansen & Söner. - Bukowskis
Bilder för 46789. HANS J WEGNER. fåtöljer, " CH 25 ", 1 par, Carl Hansen & son, Danmark, 1950-60-tal. | Fåtölj, Design, Inredning
Fåtölj, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. CH 25, för Carl Hansen & Son, Danmark, bruksslitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Hans Wegner CH25 Chair — NOMMAD Design and Antiques Online Shop
Bukowskis | Fåtölj, Inredning, Danmark
Easy chair, model CH25, designed by Hans J. Wegner. * 5000m2 showroom. - Osted Antik & Design
FÅTÖLJ - HANS J WEGNER. - Modell CH25. Ek med flätad sits, papperssnöre. [...] | lot 312 | Beaux Arts & Design Moderne at Crafoord Auktioner | Auction.fr | English
CH25 fåtölj - ek olja, naturflätad sits – Svenssons.se
HANS J WEGNER Fåtölj, "CH-25", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets | Barnebys